109 položek celkem
Garmin D2 Air X10 010-02496-13
14 390 Kč
GAR_010-02496-13
Nahoru
Další produkty

Gyroskop v hodinkách

Chytré hodinky disponují celou řadou funkcí, přičemž mezi ty nejpoužívanější patří ty spojené se sportem. Pro správné měření a vyhodnocování potřebují chytré hodinky celou řadu senzorů, mezi nimi například gyroskop. Ten upřesňuje funkci akcelerometru a při výpadku jiných senzorů zvládne odhadnout, jak intenzivně se nositel hodinek pohybuje. Zároveň slouží k upřesnění naměřených dat a eliminaci případných chyb. Gyroskopem jsou vybaveny chytré hodinky od Garminu. Pokud si nevíte rady při výběru těch správných hodinek s gyroskopem, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat náš profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky s gyroskopem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.