Hodinky Garmin Tactix

Hodinky Garmin Tactix

Jste člen ozbrojených složek, vrcholový sportovec nebo se jen nespokojíte s něčím průměrným? Hodinky Garmin Tactix obstojí v extrémních situacích i v běžném životě. Odolné provedení odpovídá americké vojenské normě MIL-STD-810. Hodinky tak bez problémů zvládnou horko, mokro, prach i nárazy.

Řada Tactix nabízí solární nabíjení, balistické výpočty pro střelbu, podporu pro noční vidění, duální souřadnice MGRS, režim utajení, nasměrování na cíl při seskoku, omezení bezdrátového přenosu a Kill Switch pro okamžité vymazání uživatelské paměti když „jde do tuhého“. A nejen to. Nemusíte být profesionální voják, aby vás řada Tactix odzbrojila.

Mimo to mají Garmin Tactix užitečné každodenní funkce jako notifikace, nachozené kroky, monitoring spánku a desítky režimů sportů a aktivit. Nechybí ani mapy sjezdovek a golfových hřišť, synchronizace hudby, Garmin Pay pro bezkontaktní platby a topografické mapy, díky kterým si naplánujete trasy po celé Evropě. A výdrž? Na jedno nabití vydrží až 24 dnů v režimu chytrých hodinek!

U nás, u autorizovaného prodejce, jsou všechny hodinky Garmin samozřejmě v češtině. I s aplikací do vašeho telefonu, ve které kromě detailního přehledu aktivit najdete i motivační výzvy a komunitu dalších nadšenců, kteří značce Garmin propadli.

Rozumíme času i vám

Vážně. Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte. Jsme tu my. Vše s vámi probereme a společně najdeme ty pravé automatické hodinky. Přesně pro vás. Tak, aby vyhovovaly vašim prioritám. S výběrem tak zbytečně nespěchejte. Poraďte se s námi. Ať už si nejste jisti designem, nebo technickými parametry, pomůžeme vám. Po telefonu, e-mailu nebo přímo u nás na prodejně.  

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Garmin Tactix. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Hodinky tak dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

38 položek celkem
Nahoru
Další produkty