Hodinky Garmin Venu 2 Plus

Hodinky Garmin Venu 2 Plus

Aby vaše fyzička byla stále na vrcholu potřebujete kvalitní chytré hodinky, které budou zaznamenávat všechny vaše pokroky. Nejnovější hodinky Garmin Venu 2 Plus jsou jako stvořené pro všechny aktivní ženy a muže. Jsou dokonalým spojením nejnovějších technologií a elegantního vzhledu. Chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus využijete při sportovních aktivitách i společenských událostech. Stanou se tak vaším každodenním pomocníkem.

Díky pokročilým zdravotním funkcím lépe porozumíte svému tělu. Spárování hodinek s telefonem vám umožní volání přímo ze zápěstí. Pro přijetí a vyřízení hovoru už tedy není potřeba vytahovat telefon z kapsy nebo kabelky. S pomocí hlasového asistenta můžete také snadno odpovídat na zprávy. Vylepšený model Garmin Venu 2 Plus je dostupný ve velikosti 43 mm a třech, respektive čtyřech barevných provedeních.

Hodinky Venu 2 Plus jsou navržené pro celodenní používání. Baterie s výdrží až devět dní na jedno nabití vám zajistí nepřetržitý provoz. Vysoce jasný AMOLED displej je perfektně čitelný i na přímém slunečním světle. Chytré hodinky Venu 2 Plus se stanou skvělou motivací pro váš zdravý životní styl.

Mějte své zdraví ve vlastních rukou

Regenerace po sportovním výkonu je stejně důležitá jako cvičení samotné. Chytré hodinky Venu 2 Plus vám pomohou ideálně optimalizovat regeneraci díky měření srdečního tepu, denní aktivitě, stresu, spánku a mnoha dalších. Snímač pulzního oxymetru3 je schopný změřit a zaznamenat míru nasycení krve kyslíkem.

Všestranné sportovní funkce nabízejí více než 25 sportovních profilů. Dechová cvičení v hodinkách Venu 2 Plus vám pomohou si odpočinout ve stresové situaci nebo se připravit na soustředěnou činnost. Díky voděodolnosti hodinek se s nimi můžete bez problému sprchovat, souvisle plavat.

Speciální funkce pro ženy

Hodinky Venu 2 Plus nabízejí díky funkci Garmin Connect možnost sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zapisujte příznaky a získejte tipy pro cvičení a výživu. V hodinkách jsou také předinstalované přehledné animované kardio a silové tréninky, jóga, pilates a intenzivní intervalové tréninky.

Vybavení chytrých hodinek také zahrnuje důležitá upozornění i bezhotovostní platby. Plaťte snadno a bezkontaktně díky Garmin Pay. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Bezplatná aplikace Garmin Connect schraňuje na jednom místě veškeré informace o absolvovaných trénincích, vašem zdraví a kondici. Vestavěný hudební přehrávač v hodinkách Garmin Venu 2 Plus vám umožní poslouchat hudbu i bez telefonu.