749 položek celkem
Garmin D2 Air X10 010-02496-13
14 390 Kč
GAR_010-02496-13
Nahoru
Další produkty

Hodinky s budíkem

Ranní vstávání si užívá jen minimum lidí. Pro ty ostatní je to nepříjemná činnost, kterou ovšem musíme každý den absolvovat. Alternativou ke klasickému budíku či buzení skrze chytrý telefon jsou třeba hodinky s integrovaným budíkem. Ten v sobě mají kupříkladu digitálky od Casia nebo chytré hodinky od Garminu. V jejich případě vás mohou probudit s pomocí vibrací, což je mnohem příjemnější a pro tělo to není takový šok. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek s budíkem, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se o vás postará profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky s budíkem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.