Dámské hodinky s kompasem

54 položek celkem
Garmin D2 Air X10 010-02496-13
14 390 Kč
GAR_010-02496-13
Garmin Forerunner 255S Light pink 010-02641-13 GAR_010-02641-13
Nahoru
Další produkty

Dámské hodinky s kompasem

Ztratit se v divočině, kde vám nepomůže ani polohovací systém GPS, není žádná legrace. Přesně pro tyto případy se hodí mít v hodinkách kompas, který vás vždy navede tím správným směrem. Kompas v hodinkách přijde vhod také orientačním běžcům, pro které je naprosto nepostradatelnou součástí výbavy. Hodinky s kompasem nabízí například Garmin, Casio či Seiko. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek s kompasem, neváhejte se s námi poradit ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše dámské hodinky s kompasem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.