Dotykové hodinky

Dotykové hodinky

Hodinky si za svou dlouhou existenci prošly určitým vývojem, který se aktuálně zastavil u chytrých hodinek. Na rozdíl od klasických modelů bylo potřeba vymyslet, jakým způsobem je ovládat tak, aby jejich nositelé dlouho nezdržovali. I když některé chytré hodinky, například ty od Garminu, umožňují pohyb v nabídkách skrze boční tlačítka, někdy je zkrátka rychlejší využít dotykové obrazovky. Někteří výrobci pak téměř kompletně rezignovali na fyzické ovládací prvky a nabízejí takřka kompletně dotykové hodinky. Pokud tápete při výběru těch správných dotykových hodinek, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat náš profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky s dotykovým displejem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

6 položek celkem