Hodinky Longines HydroConquest

Hodinky Longines HydroConquest

Najít ty správné hodinky hodící se na společenské akce a také na posezení s přáteli, to není jednoduchý úkol. Pro obě příležitosti se hodí sportovní hodinky zvané potápky, které nejvíce zpopularizoval idol mužů i žen, James Bond. Charakteristické hodinky s vysokým pouzdrem, výraznou otočnou lunetou, elegantním vzhledem a vodotěsností až 300 metrů – tyto znaky dokonale naplňují hodinky Longines HydroConquest.

Jak již název napovídá, HydroConquest si poradí i s velkým množstvím vody, díky čemuž se nemusíte bát je vzít do bazénu nebo na letní dovolenou k moři. Po radovánkách ve vodě ale můžete s ledovým klidem vyrazit také do divadla, neboť hodinky z řady Longines HydroConquest vám ostudu rozhodně neudělají.

V rámci řady Longines HydroConquest máte na výběr celou řadu různých variant. Z barevných kombinací jsou hodinky k dispozici například v černé, stříbrné, modré či zelené, včetně možnosti zvolit si třeba odvážnou kombinaci modrého ciferníku s akcenty v odstínu růžového zlata. Díky své velikosti pohybující se okolo 43 milimetrů padnou skvěle na většinu mužských zápěstí, aniž by hodinky byly příliš velké, nebo naopak působily titěrným dojmem.

O kvalitní a spolehlivý chod se starají quartzové strojky ETA a kvalitu hodinek umocňuje nejen ocelové pouzdro, ale také safírové sklíčko chránící číselník. Švýcarská firma Longines je zárukou kvality už od roku 1867, kdy společnost vyrobila první hodinky s vlastním strojkem. Od té doby značka ušla dlouhou cestu a v osmdesátých letech se dokonce stala oficiálním partnerem časomíry pro závody Formule 1. Pro hodinky značky Longines jsme autorizovaným prodejcem, díky čemuž vám můžeme zaručit jejich pravost, prvotřídní kvalitu a špičkový servis.

Pokud si nevíte rady, které hodinky jsou pro vás ty pravé, neváhejte kontaktovat naše specialisty nebo nás osobně navštívit na prodejně v Olomouci.

88 položek celkem
Nahoru
Další produkty