181 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Chytré hodinky s barometrem

Chytré hodinky nabízí celou řadu užitečných funkcí, přičemž jednou z nich je například barometr. Obzvláště před dlouhým výšlapem jistě oceníte možnost nechat si zobrazit aktuální atmosférický tlak, podle kterého se dá předpovědět počasí a to, zda se vyplatí přibalit si s sebou pláštěnku. Chytré hodinky zároveň využívají barometr pro měření vystoupaných pater během dne a při náročnějších výšlapech vám data z barometru pomohou s případnou aklimatizací. Ideální pro sledování barometrických dat jsou kupříkladu hodinky od Garminu. Pokud váháte, které chytré hodinky s barometrem zvolit, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat plně proškolení profesionálové.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky s barometrem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.