166 položek celkem
Garmin D2 Air X10 010-02496-13
14 390 Kč
GAR_010-02496-13
Nahoru
Další produkty

Hodinky s teploměrem

Kolik je venku stupňů, je otázka, kterou si během dne položí téměř každý. Chytré hodinky od Garminu umí na tuto otázku odpovědět díky internímu čidlu, které dokáže měřit teplotu relativně přesně. To přijde vhod především na túrách nebo během delších sportovních výkonů, především kvůli vyhodnocení možných rizik pro vaše zdraví. Pokud si nevíte rady s výběrem těch správných hodinek s teploměrem, neváhejte nás kontaktovat ať už online, nebo se osobně zastavte přímo na naší prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat profesionální a plně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky s teploměrem. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.