Módní hodinky

 

Módní hodinky

Ačkoli hodinky máme spojeny především se zručností a umem mistrů hodinářů, nezanedbatelný aspekt je také jejich vzhled. Pokud pro vás nehraje prim perfektně vyladěný hodinářský strojek a celá řada komplikací, nýbrž raději vsadíte na špičkový vzhled, pak jsou pro vás módní hodinky jako stvořené. Mezi ně patří především modely od velkých oděvních domů, avšak pod pojmem módní hodinky se mohou také skrývat kousky, které obstály v testu času, perfektně doplní váš outfit nebo vyjádří váš osobitý a nezaměnitelný styl.

Módní hodinky mohou být například od firmy Casio, třeba z retro řady Vintage či odolných G-Shock. Za zmínku ale stojí také hodinky velkých módních značek, jako je Guess nebo Calvin Klein. Za módní hodinky lze ale také považovat některé modely od značek Festina, Tissot, Lorus či Wenger. Pokud potřebujete poradit s výběrem módních hodinek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme ať už online, nebo osobně na naší prodejně v Olomouci. Vždy se vám bude věnovat náš milý a proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše módní hodinky. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Módní hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

1248 položek celkem
Philipp Plein PWLAA0522
11 500 Kč
FA1_PWLAA0522
garmin-vivoactive5-ivory-0100286211 GAR_010-02862-11
garmin-vivoactive5-black-0100286210
Skladem na prodejně
GAR_010-02862-10
Nahoru
Další produkty