Garmin MARQ Driver 010-02006-01 Premium + bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE v hodnotě 1490Kč

Kód: GAR_010-02006-01
Značka: Garmin
65 000 Kč 53 719 Kč bez DPH
skladem na prodejně
Můžeme doručit do:
2.6.2020

Garmin MARQ Driver je zaměřený na příznivce rychlých vozů, v paměti ukrývají 250 světových závodních okruhů, včetně Brna a Mostu.

Jsme oficiální prodejní místo společnosti Garmin.cz, všechny produkty jsou v českém jazyce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Garmin MARQ Driver je zaměřený na příznivce rychlých vozů, v paměti ukrývají 250 světových závodních okruhů, včetně Brna a Mostu.

Řadu MARQ tvoří pět modelů klasického vzhledu, které jsou inspirované každé jinou oblastí využití: letectvím (AVIATOR), jachtingem (CAPTAIN), sportem (ATHLETE), outdoorem (EXPEDITION) a světem rychlých aut (DRIVER). Na jedné straně stojí společné, neuvěřitelně všestranné využití hodinek, na druhé pak unikátní funkce pro oblast, na kterou jsou jednotlivě zaměřené.

Hodinky řady MARQ mají celokovové tělo a jsou vyrobené v kombinaci prémiových hodinářských materiálů, ke kterým patří titan, safírové sklo, kůže nebo keramika. Hodinky jsou na ruce robustní, ale díky titanovému pouzdru velice lehké. Hodí se pro každodenní nošení, ale i pravidelné využití při sportu. Design hodinek ukrývá řadu detailů, které odhalíte až při jejich využití. Design kolekce MARQ nezapře inspiraci světem klasických hodinek. Vše je ale nejen krásné na pohled, nýbrž také dokonale funkční. Pro každý z oborů, kterým jsou hodinky MARQ věnované, nachystal Garmin sadu unikátních funkcí. Proč? Za svou historii dokázal Garmin zásadně ovlivnit několik oborů lidské činnosti. Kolekce MARQ nese odkaz těchto oborů a 30 leté historie značky. I proto stojí hodinky MARQ za pozornost. 

Model MARQ Driver je zaměřený na příznivce rychlých vozů. Uvnitř hodinek se ukrývá 250 závodních okruhů z celého světa, včetně Brna, Mostu nebo například Monzy nebo Nürburgringu. Na okruhu hodinky automaticky odstartují závod a změří celkový čas, jednotlivé mezičasy a porovnání zrychlení nebo zpomalení na okruhu. Jízdu na okruhu hodinky nejen zaznamenají, s výsledky se můžete jednoduše pochlubit svým kamarádům sdílením záznamu v tréninkovém deníku.

Závodní jízdní funkce a databáze závodních okruhů v paměti umožňuje automatické spustit stopky při průjezdu startem vybraného okruhu. Hodinky automaticky měří mezičasy a následné průjezdy startovní linií. V každém okruhu máte na displeji hodinek informace, zda jste v okruhu rychlejší nebo pomalejší v porovnání s předchozími okruhy. Celý průběh jízdy, počet projetých okruhů, průběh dosažené rychlosti, průměrná či maximální rychlost v každém okruhu, i takové informace hodinky zaznamenávají a po ukončení jízdy podrobně vyhodnotí v tréninkové aplikaci Garmin Connect.

Luneta hodinek obsahuje značení tachymetru. Klasický tachymetr umožňuje určení rychlosti jízdy pomocí měření času při průjezdu vzdáleností 1 km. U hodinek vybavených GPS/GLONASS/GALILEO přijímačem je takové měření zbytečně složité. Tachymetr u hodinek MARQ Driver dokáže měřit průměrnou rychlost vozu na závodním okruhu i pokud jste na okruhu v roli diváka. Při změření času dvou po sobě jdoucích průjezdů závodního vozu startovní linií hodinky automaticky přepočítají průměrnou rychlost dosaženou v okruhu.

Použitý barevný, nedotykový displej je úsporný a skvěle čitelný na přímém slunci. Oproti řadě jiných chytrých hodinek data nezhasínají a jsou neustále vidět. V případě tmy nebo šera je možné displej podsvítit a individuálně nastavit úroveň intenzity podsvícení. Číselná data, která hodinky zobrazují během plavby nebo během sportovních aktivit, jsou zobrazena výrazným fontem a jsou velmi dobře čitelná. Počet datových polí a velikost zobrazených údajů jde jednoduše přizpůsobit tak, aby na displeji byly zobrazené ty hodnoty, které chcete sledovat a současně byly zobrazené takovou velikostí, která vám vyhovuje.

Hodinky Garmin MARQ Driver mají unikátní hybridní titanový řemínek se silikonovou vložkou. Silikonová vložka, která se nachází na straně řemínku, který je v kontaktu s kůží zajišťuje příjemný pocit na kůži a při nasazení hodinky na ruce nechladí a netahají. Silikonová vložka současně zajišťuje mírnou a příjemnou elasticitu řemínku. Plnohodnotné sportovní využití umožňuje náhradní sportovní silikonový řemínek, který je součástí blení. Všechny řemínky z kolekce hodinek MARQ jsou navzájem kompatibilní a mají systém rychlého uchycení, díky kterému je možné řemínky během krátké chvíle vyměnit i bez potřeby speciálních nástrojů.

Unikátní konstrukce GPS/GLONASS/GALILEO satelitní antény v lunetě hodinek zajišťuje MARQ hodinkám velice dobrý příjem satelitního signálu a dosahuje vysoké přesnosti ve výpočtu pozice a záznamu prošlé/projeté trasy. Záznam trasy z hodinek je přesný a stabilní.

Na spodním víčku hodinek se nachází vestavěný optický snímač srdečního tepu a okysličení krve. Hodinky v průběhu dne nepřetržitě měří srdeční tep a naměřená data zaznamenávají do své paměti. Vyhodnocením takto naměřených dat získáte hodnotu průměrného klidového tepu, která může poukázat na hromadící se únavu a přetrénování. Hodnota Stress skóre sleduje pomocí variability srdečního tepu zatížení organizmu a také průběh regenerace po náročném sportovním výkonu. Jednoduché vyhodnocení těchto dat je k dispozici pomocí ukazatele Body Battery, který zobrazuje míru únavy jedním číslem, které se při načítající zátěži snižuje a během regenerace a spánku naopak zvyšuje.

Běh, jízda na kole, plavání, lyžování, golf nebo například triatlon. To je jen stručný výčet sportů, které je možné hodinkami změřit a podrobně zaznamenat. Při jakékoliv outdoorové aktivitě máte možnost využít podrobných map a navigace přímo na displeji hodinek. Vestavěný barometrický výškoměr podrobně vyhodnotí výškové statistiky a případně upozorní na blížící se změnu počasí. Elektromagnetický kompas pomůže s orientací i v době, kdy není zapnutý GPS/GLONASS/GALILEO satelitní přijímač. Hodinky jsou pomocí Bluetooth Low Energy propojitelné s mobilními telefony s operačním systémem jak iOS, tak i Android. Vestavěné WiFi umožňuje snadné připojení na domácí nebo pracovní WiFi síť a rychlý bezdrátový přenos informací (jako například MP3 hudebních souborů) do paměti hodinek. Podpora bezkontaktních Garmin Pay plateb umožňuje použít hodinky k platbám na běžných, bezkontaktních platebních terminálech, stačí mít platební kartu vydanou u některé z bank, které Garmin Pay platby podporují (například: Komerční banka, Moneta nebo Revolut).

Všechny modely řady MARQ nabízejí všestrannou kombinaci sportovních a outdoorových funkcí. Sportovní ladění všech hodinek dokazují i sportovní silikonové řemínky, které jsou navíc v balení všech modelů, které mají v základní výbavě kožený, kovový nebo tkaný stylový řemínek. Řemínky jsou navíc mezi jednotlivými modely kompatibilní a jejich výměna je jednoduchá a rychlá. Hodinky tak z podoby klasických hodinek připravíte na sport během několika vteřin, a to i v šatně bazénu bez potřeby jakýchkoliv nástrojů. Při sportu nejsou hodinky rozhodně jen na ozdobu. Běh, jízdu na kole, lyžování, golf, plavání v bazénu a spoustu dalších sportů dokážou změřit a zaznamenat s neuvěřitelnou podrobností. Nejen během sportu, ale i v průběhu dne měří na zápěstí nepřetržitě srdeční tep a denní míru pohybu. Vyhodnocením těchto údajů poskytují cenná data o kondici a životním stylu. Díky souhrnu těchto funkcí slouží jako efektivní motivace jak pro výkonnostní sportovce, tak i ostatní, kteří hledají jen motivaci k zdravějšímu životnímu stylu.Parametry produktu
Akcelerometr: Ano
Anténa: EXO- je součástí kovové lunety kolem displeje
Barometrický výškoměr/barometr: Ano
Baterie - typ: dobíjecí Li-Ion
Baterie - výdrž: 28h s GPS, 9h GPS + hudba, 48h UltraTrac, 12 dní v režimu smart hodinek
Displej - rozlišení, ŠxV: 240 x 240 pix.
Displej - typ: barevný chroma TFT, transflektivní, MIP (Memory-In-Pixel)
Displej - úhlopříčka, vel. š. x v.: 1,2"
Doba nabíjení: cca 2 hodiny
Dotykový displej: Ne
Gyroskop: Ano
Hmotnost: 94 g
Kompas: Ano Elektromagnetický, tříosý, kompenzovaný
Odolnost proti vibracím: Ano (6G)
Podsvícený displej: Ano
Provozní teplota: -20°C až 45°C
Rozměry zařízení, ŠxVxH: 46 x 46 x 14 mm
Materiál krycího sklíčka: Safír
Materiál řemínku: Silikon
Materiál lunety: Titan
Materiál těla hodinek: Titan
Voděodolnost: Ano 10 ATM (plavání, šnorchlování)
Vysocecitlivý přijímač GALILEO: Ano
Vysocecitlivý přijímač GLONASS: Ano
Vysocecitlivý přijímač GPS: Ano
Šířka řemínku: 22mm QuickFit™

Mapy a paměti
Basemapa: Ano
Další mapy v dodávce: TOPO Active Euroupe
Historie aktivit: Ano
Aktualizace golfových hřišť - (přístup k bezplatné aktualizaci databází/map): Ano
Mapy golfových hřišť: Ano
Databáze golfových hřišť: Ano, více než 41.000 hřišť celého světa
Mapy předinstalované: topoActive celé Evropy
Možnost dohrání map: Ano
Vestavěná paměť: Ano
Využitelná vnitřní paměť: 32 GB
Waypointy/oblíbené/pozice: 1000

Vlastnosti produktu
Alarm na neaktivitu: Ano, graficky a vibračně
Auto Lap® (aut. začátek nového kola):: Ano
Auto multisport (jednoduchá změna sportovního módu): Ano; více módů nastavení
Auto Pause® (zast. trénink podle rychl.): Ano
Auto Scroll (automatické přemněňování informačních stránek na displ.):: Ano
Automatické navýšení cílů aktivit (v závislosti na plnění stáv. cílů): Ano
Custom POIs (možnost přidat body zájmu): Ano
Čas strávený v zónách srdečního tepu: Ano
Časové funkce: čas (12/24h), datum, stopky, odpočet, budík, východ/západ slunce, více časových zón
Group tracking - (online sledování skupiny - GroupTrack) v mapě i v přístroji: Ano
Live tracking - (online sledovní - LiveTrack™): Ano
Měření prošlé vzdálenosti: Ano
Monitoring spánku: Ano
Multi-sport (běh, chůze, kolo, loď, plavání atd.): Ano
Odhad doby regenerace: Ano
Odhad spálených kalorií: Ano
Osobní rekordy: Ano
Počítadlo kroků: Ano
Profily aktivit: Ano
Recovery time: Ano
Slunce/Měsíc info: Ano (prostřednictvím Connect IQ)
Bezkontaktní platby Garmin Pay: Ano
SMART notifikace (např. sms, příchozí hovor): Ano
Trénink intervalový: Ano
Trénink jednoduchý (čas/vzdálenost/kalorie): Ano
Trénink silový (automatické počítání opakování): Ano
Trénink pokročilý (tvorba vlastních tréninků; cílený trénink): Ano
Tréninkový efekt: Ano
UltraTrac: Ano
Upravitelná datová pole : Ano
Vibrační upozornění: Ano
virtual partner® (závod proti rychlosti/tempu): Ano
Virtual Racer™ (závod proti nahrané aktivitě): Ano
Výpočet plochy: Ano (prostřednictvím Connect IQ)
Zobrazení předpovědi počasí - dešt/teploty (přes Bluethooth® ze SMARTfonu): Ano, volitelně*

Uživatelské použití
Běh v terénu: Ano
Běžec hobby - rekreační: Ano
Cyklistika: Ano; více módů nastavení
Lyže/snowboard: Ano
Multisport - triatlon: Ano
Silniční cyklistika: Ano
Sjezdové lyžování: Ano
Skialpinismus: Ano
Turistika: Ano
Vysokohorská turistika - horolezec: Ano

Běžecké funkce
Dynamika běhu - Running Dynamics: Ano volitelně
Měření běhu/chůze na trenažéru/v budově: Ano
Metronom: Ano
Odhad laktátového prahu - (pouze s HRM RUN, TRI): Ano
Odhad VO2 max (z běhu): Ano
Odhad výkonosti přímo při aktivitě - (pouze s HRM RUN, TRI): Ano
Trénink běh/chůze i s nast. alarmem (indiánský běh/dlouhý běžecký trénink): Ano

Cyklistické funkce
Segmenty: Ano
Plavecké funkce
Plavání: bazén (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas): Ano
Plavání: příroda (vzdálenost, počet záběrů/rychlost, kalorie, čas, záznam trasy): Ano
Plavecké způsoby - rozpoznání: Ano
Plavecký trénink: čas/vzdálenost (nácvik nohou, jedné ruky, netypické způsoby): Ano

Navigační funkce
Navigovat na uloženou pozici: Ano
Track log - Záznam trasy/Aktivity: Ano
TrackBack® (návrat zpět po stejné trase): Ano
Trasové body: Ano
Trasy (naplánované/počet): 30
Uložení vlastních pozic : Ano
Zadej směr a jdi: Ano
Zpět na start: Ano

Golfové funkce
AutoShot™ (záznam odpalu pro porovnávání a statistiky): Ano
Digitální skórkarta : Ano
Manuální umístění jamky : Ano
Měření délek ran: Ano
Měření síly švihu: Ano, volitelně
Měření vzdálenost F/M/B (k začátku, středu a konci greenu): Ano
Měření vzdálenost k layups/doglegs: Ano
PlaysLike Distance (měří vzdálenost terénem se započtením změn nadmořské výšky): Ano
Prohlížení skórkarty v PC : Ano
Statistika (počet puttů na kolo, zasahování fervejí, Greens in regulation) : Ano
Náhled Greenu (Greenview): Ano

Spojení/připojení/propojení
Automatická synchronizace: ano

Obsah balení

  • Hodinky MARQ Driver
  • Náhradní černý silikonový řemínek
  • Nabíjecí a datový USB kabel
  • Manuál
 

Doplňkové parametry

Kategorie: MARQ
Záruka: 24 měsíců
Modelová řada: MARQ
Styl hodinek: Chytré, Sportovní
Pásek: Titan
Pohon: Bateriový /Quartz/
Sklo: Safírové
Vodotěsnost: 100 m (10 bar)
Barva pásku: Černá
Barva ciferníku: Černá
Funkce: Stopky / Chronograf, Budík / Alarm, Akcelerometr, Alarm na neaktivitu, Automatický kalendář, Bluetooth, Krokoměr, Měření denních aktivit, Monitoring spánku, Odpočítávací stopky, Režim 12/24, Monitoring stresu, Odhad hodnoty VO2, Smart notifikace, Vibrační upozornění, Výpočet spotřeby kalorií, GPS navigace, Osvětlení, ANT+, Barometr, Výškoměr, Kontrola stavu baterie, Teploměr
Materiál pouzdra: Titan
Určení: Pánské
Velikost pouzdra: 46 mm
Velikost: Velké pánské (45 a více)
Obj. číslo: 010-02006-01
Tvar pouzdra: kulaté
Luneta: pevná
Typ zapínání: překlapávací spona

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: