Casio G-Shock Original

Casio G-Shock Original

Základní řada G-Shock hodinek G-Shock originál je cenově dostupná a nabízí skvělou ochutnávku toho, co přináší další propracovanější modelové řady, jejichž historie se píše už od roku 1983.  G-Shock Original jsou odolné, extravagantní a ideální nejen pro outdoorové nadšence. Nárazy, prach, nečistoty ani voda. Nic z toho neohrozí dnes již kultovní hodinky Casio G-Shock! Stovky modelů, různé funkce, různá cenová relace. Vyberte se ten pravý model přímo pro vás!

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Casio G-shock original. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Casio G-Shock original dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

125 položek celkem
Nahoru
Další produkty