Casio Sheen

Casio Sheen

Lesk, třpyt a elegance. Dámské hodinky Casio Sheen jsou zářivým šperkem pod hlavičkou kultovní značky Casio. Zkrátka přesně takové, jaké chcete. V barvě stříbra, růžové, s perletí i bez. Dáváte přednost spíše minimalismu? I mezi jinak nepřehlédnutelnými Sheeny najdete dokonale jednoduché modely, jejichž hranatější tvar odkazuje na sportovní klasiku g-shock. Jsou univerzální, jemné a přesto i na drobném zápěstí okouzlí. Vyberte si ty své.

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Casio Sheen. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Casio Sheen dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

6 položek celkem