Certina DS-8

Certina DS-8

Značka Certina byla založena roku 1888 bratry Kurthovými ve městě Grenchen a v překladu z latiny znamenají „jistota”“. Právě na spolehlivosti postavila firma svůj úspěch, přičemž významný milník nastal v roce 1959, když byla představena inovativní technologie Double Security Concept, která zajišťuje vysokou odolnost a voděodolnost. Certině díky tomu nechybí punc Swiss Made a v současnosti spadá pod Swatch Group.

Kolekce DS-8 v sobě ukrývá jak nadčasové kousky, tak především modely s odvážnými komplikacemi. Mezi takové patří nejen standardní datumovka, ale třeba také ukazatel měsíční fáze, který oživí jakékoli hodinky. Nechybí ani modely využívající římské číslice a méně obvyklé barevné kombinace.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek Certina DS-8? Neváhejte se na nás obrátit, ať už skrze náš chat, nebo se zastavte osobně u nás na prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Certina DS-8 dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

58 položek celkem
Nahoru
Další produkty