Certina DS Podium

Certina DS Podium

Značka Certina byla založena roku 1888 bratry Kurthovými ve městě Grenchen a v překladu z latiny znamenají „jistota“. Právě na spolehlivosti založila firma svůj úspěch, přičemž významný milník nastal v roce 1959, když byla představena inovativní technologie Double Security Concept, která poskytuje vysokou odolnost a voděodolnost. Certině díky tomu nechybí punc Swiss Made a v současnosti spadá pod Swatch Group.

Dominantou kolekce DS Podium jsou především chronografy s masivním pouzdrem, které rozhodně upoutají pozornost. Neztratí se ale ani svými funkcemi a povedeným sportovním vzhledem, které je řadí mezi to lepší, co můžete od značky Certina zakoupit.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek Certina DS Podium? Neváhejte se na nás obrátit, ať už virtuálně, skrze náš chat, nebo se rovnou zastavte na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Certina dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

44 položek celkem
Nahoru
Další produkty