Certina DS +

Certina DS +

Značka Certina byla založena roku 1888 bratry Kurthovými ve švýcarském městě Grenchen a v překladu z latiny znamenají „jistota“. Právě na spolehlivosti postavila firma svůj úspěch, přičemž významný milník nastal v roce 1959, když byla uvedena inovativní technologie Double Security Concept, která zajišťuje vysokou odolnost a také voděodolnost. Certině díky tomu nechybí punc Swiss Made a v současnosti spadá pod Swatch Group.

Kolekce DS+ je unikátní především svými modulárními funkcemi – hodinkám lze snadno vyměnit nejen řemínek, ale také styl pouzdra. Díky tomu můžete mít jedny hodinky, které jsou například vhodné jak do společnosti, tak na sport.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek Certina DS+? Neváhejte se na nás obrátit, ať už skrze chat, nebo osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám budou věnovat naši ochotní a špičkově proškolení zaměstnanci.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Certina DS+ dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

3 položek celkem