Hamilton Khaki Field

Hodinky Hamilton Khaki Field

Společnost Hamilton patří mezi špičku hodinářského průmyslu ve Spojených státech. Firma byla založena roku 1892 a už o rok později vyrobila své první hodinky. Její historie nicméně sahá až k roku 1886 ke společnosti Lancaster Watch Company. Za dobu své existence si Hamilton zvládl získat solidní renomé poctivého výrobce kvalitních náramkových hodinek. V současnosti společnost Hamilton sídlí ve švýcarském Bienne a je součástí Swatch Group.

Kolekce pojmenovaná jako Khaki Field odkazuje na vojenskou historii značky, především na modely, které nosili příslušníci americké armády. Jednoduché, utilitární, ale zároveň elegantní modely, to je řada Khaki Field.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek Hamilton Khaki Field? Neváhejte se na nás obrátit, ať už skrze náš online chat, nebo se rovnou zastavte u nás na prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený tým profesionálů.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Hamilton Khaki Field dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

67 položek celkem
Nahoru
Další produkty