Hodinky Garmin Instinct Crossover

Hodinky Garmin Instinct Crossover

S modely Garmin Instinct Crossover rozhodně vystoupíte z řady. Luminiscenční analogové ručičky v kombinaci s monochromatickým displejem spojují to nejlepší ze světa klasických a moderních chytrých hodinek. Společně s prvotřídní odolností, vodotěsností do 10 ATM, platbami skrze Garmin Pay, dlouhou výdrží na baterii a špičkovou komunikací s Androidem a iOS jsou Garmin Instinct Crossover dobrou volbou pro každého dobrodruha.

Garmin je americká firma vyrábějící chytré hodinky pro náročné zákazníky. Jejich produkty se pyšní dlouhou výdrží na baterii, prvotřídním zpracováním nebo přesností naměřených údajů. V rámci svých modelových řad myslí jak na volnočasové sportovce, tak na výkonnostní atlety.

Pakliže potřebujete poradit při výběru hodinek Garmin, neváhejte se nás zeptat ať už online, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.

4 položek celkem