Seiko Presage

Seiko Presage

Seiko Presage spojují tradiční japonskou estetiku s nároky moderní doby. V rámci této modelové řady najdete jak prvotřídní oblekové hodinky s decentním a velmi kvalitním designem, tak sportovnější modely, jež budou skvělým doplňkem pro vaše volnočasové aktivity. S hodinkami Seiko Presage určitě nešlápnete vedle.

Seiko je japonská hodinářská firma s dlouhou tradicí, která byla založena roku 1881. Tokijská společnost stála například u zrodu quartzové revoluce a do světa náramkových hodinek přinesla nejednu inovaci a také čerstvý pohled na celé odvětví.

Pakliže potřebujete pomoci s výběrem hodinek Seiko Presage, neváhejte se na nás obrátit ať už online skrze náš chat, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme. 

46 položek celkem
Seiko Presage SRPK15J1 Cocktail Time
Skladem na prodejně
11 490 Kč
DST_SRPK15J1
Seiko Presage SPB275J1 Sharp Edged DST_SPB275J1
Nahoru
Další produkty