38 položek celkem
Seiko Presage SRPK15J1 Cocktail Time
Skladem na prodejně
11 490 Kč
DST_SRPK15J1
6313 seiko hodinky ssa459j1 min DST_SSA459J1
Seiko Presage SRPH95J1
15 390 Kč
DST_SRPH95J1
Seiko Presage SSA453J1 Style 60's DST_SSA453J1
Nahoru
Další produkty

Seiko Presage

Seiko Presage spojují tradiční japonskou estetiku s nároky moderní doby. V rámci této modelové řady najdete jak prvotřídní oblekové hodinky s decentním a velmi kvalitním designem, tak sportovnější modely, jež budou skvělým doplňkem pro vaše volnočasové aktivity. S hodinkami Seiko Presage určitě nešlápnete vedle.

Seiko je japonská hodinářská firma s dlouhou tradicí, která byla založena roku 1881. Tokijská společnost stála například u zrodu quartzové revoluce a do světa náramkových hodinek přinesla nejednu inovaci a také čerstvý pohled na celé odvětví.

Pakliže potřebujete pomoci s výběrem hodinek Seiko Presage, neváhejte se na nás obrátit ať už online skrze náš chat, či osobně na naší prodejně v centru Olomouce. Vždy se vám bude věnovat ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.