TAG Heuer Link

TAG Heuer Link

Dokonale jednoduché. Dokonale elegantní. Dokonale čisté. Ikonický tvar náramku tvořený články ve tvaru písmene S s jemnými hranami, leštěnými a zaoblenými rohy vám poskytne neuvěřitelný komfort při nošení. Tato klasika od legendárního návrháře Eddyho Schopfera představují mimořádné skloubení elegance, sportovního vzhledu a luxusních detailů. TAG Heuer Link je řada dotažená k dokonalosti.

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky TAG Heuer Link. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Modely hodinky TAG Heuer Link dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

3 položek celkem
TAG Heuer Link WBC1310.BA0600 THR_WBC1310.BA0600
TAG Heuer Link WBC2111.BA0603 THR_WBC2111.BA0603
TAG Heuer Link WBC2112.BA0603 THR_WBC2112.BA0603