Certina DS 1

Certina DS 1

Značka Certina byla založena roku 1888 bratry Kurthovými ve městě Grenchen a v překladu z latiny znamenají „jistota“. Právě na spolehlivosti postavila firma svůj úspěch, přičemž významný milník nastal v roce 1959, když byla představena inovativní technologie Double Security Concept, která zajišťuje vysokou odolnost a voděodolnost. Certině díky tomu nechybí punc Swiss Made a v současnosti spadá pod Swatch Group.

Kolekce DS 1 se vyznačuje především svým důrazem na eleganci a nadčasovost. To ovšem neznamená, že by tyto hodinky byly nudné, právě naopak. Certina se vyřádila, co se týče barev ciferníků a ručiček, takže máte na výběr pestré, ale stále velmi elegantní modely.

Potřebujete poradit či pomoci s výběrem hodinek Certina DS 1? Neváhejte se nás na cokoliv zeptat, ať už online, nebo osobně u nás na prodejně v centru Olomouce. Vždy se o vás postará ochotný a špičkově proškolený personál.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Všechny hodinky Certina DS 1 dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

18 položek celkem
Certina DS 1 C029.807.16.081.01 DST_C029.807.16.081.01