Frederique Constant Vintage Rally

Frederique Constant Vintage Rally

Rychlá auta, svůdné ženy a záhady nikdy nekončící noci. Hodinky Vintage Rally od firmy Frederique Constant jsou ideální volbou pro všechny, kteří žijí svůj život naplno a čas pro ně hraje důležitou roli. Nikoli však z důvodu, že by odpočítávali minuty, ale protože jejich nositelé rádi chodí všude přesně na čas a neradi nechávají někoho čekat.

Hodinky Frederique Constant Vintage Rally patří mezi limitované edice, stejně jako jejich nositelé. Pokud toužíte se něčím odlišit a zároveň nechcete potkat někoho se stejným modelem hodinek, je řada Vintage Rally přesně tím pravým pro vás. Pokud byste si náhodou s výběrem nevěděli rady, neváhejte se zeptat nebo rovnou navštívit naši prodejnu, kde vám rád poradí náš proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše Frederique Constant Vintage Rally. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Frederique Constant Vintage Rally dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme.  

11544 položek celkem
Nahoru
Další produkty