Longines Flagship

Longines Flagship

Esence švýcarského hodinářství, to jsou modely z řady Longines Flagship. Jak již název napovídá, jedná se o prvotřídní reprezentativní kusy, které jsou ozdobou každého zápěstí. Elegance a luxus z modelů Flagship přímo čiší a Longines přitom dokázalo cenu udržet v přijatelných mezích, takže si jejich špičkové hodinky může dovolit širší spektrum zákazníků.

Švýcarská hodinářská firma Longines se může pyšnit historií sahající až do roku 1867. Za ta léta se hodináři ze Saint-Imier naučili vytvářet kvalitní náramkové hodinky, které bezesporu patří mezi špičkové kusy švýcarského hodinářského řemesla. Jestli si s výběrem těch správných hodinek Longines nevíte rady, určitě se na nás můžete obrátit online nebo se rovnou zastavit na naší prodejně v Olomouci, kde se vám bude věnovat řádně proškolený personál.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Longines Flagship. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Longines Flagship dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme

62 položek celkem
Nahoru
Další produkty