O nás

V srpnu  roku 2011 jsme otevřeli naši prodejnu HELVETIA hodinky šperky s cílem přivézt do Olomouce zastoupení švýcarských značek hodinek, které tohle město a celý olomoucký kraj zatím opomíjely. Přišlo nám jako velká škoda, že jedno ze šesti největších měst v České republice nemá prodejnu , která by nabízela tak silné brandy jako TAG Heuer https://www.helvetia-hodinky.cz/kategorie/svycarske-hodinky:tag-heuer/, Longines https://www.helvetia-hodinky.cz/kategorie/svycarske-hodinky:longines/, Certina https://www.helvetia-hodinky.cz/kategorie/svycarske-hodinky:certina/, Tissot https://www.helvetia-hodinky.cz/kategorie/svycarske-hodinky:tissot/ a další jedinečné švýcarské manufaktury.

Tuto myšlenku neopouštíme. Spoustu cílů se nám podařilo uvést v reálný život, stále máme elán a chuť do našeho krásného města a regionu přivézt další a další světové značky hodinek, šperků , ale i luxusních doplňků . Jako poslední novinku  jsme v létě 2018 mohli na naší prodejně představit  úžasnou kolekci společnosti Mont Blanc https://www.helvetia-hodinky.cz/mont-blanc/.

Najdete nás v samém srdci Olomouce, na Horním náměstí 1, v přízemí Salmova paláce - https://www.firmy.cz/detail/2676792-helvetia-hodinky-cz-olomouc.html. 

Výstřižek

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY
PONDĚLÍ-PÁTEK 9:00-18:00
SOBOTA 9:00-12:00

5 (1)

1 (2)

Připraveni vám poradit s výběrem hodinek, šperků či servisem jsou :

Lenka Bracháčková, manažerka prodejny 

_MG_2724

Irena Mullerová

_MG_2831

 Jiří Kimmel, vyučený hodinář

 IMG-20180730-WA0034

Kristýna Oščádalová