O nás

V srpnu  roku 2011 jsme otevřeli naši prodejnu HELVETIA hodinky šperky s cílem přivézt do Olomouce zastoupení švýcarských značek hodinek, které tohle město a celý olomoucký kraj zatím opomíjely. Přišlo nám jako velká škoda, že jedno ze šesti největších měst v České republice nemá prodejnu , která by nabízela tak silné brandy jako TAG Heuer https://www.helvetia-hodinky.cz/kategorie/svycarske-hodinky:tag-heuer/, Longines https://www.helvetia-hodinky.cz/kategorie/svycarske-hodinky:longines/, Certina https://www.helvetia-hodinky.cz/kategorie/svycarske-hodinky:certina/, Tissot https://www.helvetia-hodinky.cz/kategorie/svycarske-hodinky:tissot/ a další jedinečné švýcarské manufaktury.

Tuto myšlenku neopouštíme. Spoustu cílů se nám podařilo uvést v reálný život, stále máme elán a chuť do našeho krásného města a regionu přivézt další a další světové značky hodinek, šperků , ale i luxusních doplňků . Jako poslední novinku  jsme v létě 2018 mohli na naší prodejně představit  úžasnou kolekci společnosti Mont Blanc https://www.helvetia-hodinky.cz/mont-blanc/.

Najdete nás v samém srdci Olomouce, na Horním náměstí 1, v přízemí Salmova paláce - https://www.firmy.cz/detail/2676792-helvetia-hodinky-cz-olomouc.html. 

Výstřižek

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY
PONDĚLÍ-PÁTEK 9:00-18:00
SOBOTA 9:00-12:00

5 (1)

1 (2)

Připraveni vám poradit s výběrem hodinek, šperků či servisem jsou :

Lenka Bracháčková, manažerka prodejny 

_MG_2724

Irena Mullerová

_MG_2831

 Jiří Kimmel, vyučený hodinář

 IMG-20180730-WA0034

Kristýna Oščádalová

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení