Prodloužená záruka 5 let

Na všechny švýcarské hodinky jsme prodloužili záruku z klasické dvouleté záruky na 5 let. Prodloužená záruka je zdarma.

V případě reklamace doručte zboží (osobně, nebo kurýrem) na naší prodejnu: HELVETIA boutique, Horní Náměstí 1, 779 00 Olomouc. Informace o nároku na prodlouženou záruku je uvedena na dokladu (faktuře), který dostanete při koupi zboží.

Pokud se u zboží vyskytne závada v době běžné záruční lhůty, tak je reklamace vždy řešena v součinnosti s autorizovaným servisem výrobce. Prodloužená záruka je poskytována naší společností HELVETIA boutique s.r.o. a pouze u nás je možné ji uplatnit.

Před uplatněním reklamace mějte prosím na zřeteli, že záruka se nevztahuje na:

  • Závady způsobené používáním hodinek v rozporu s pokyny pro užívání hodinek a péči o ně, jejich úpravami či neodborným zásahem do nich. Seznamte se proto prosím se zásadami správné péče a používáním hodinek uvedenými v návodu k použití.
  • Závady vzniklé při požárech nebo přírodních katastrofách.
  • Případy, kdy není při reklamaci předložen řádně a úplně vyplněný záruční list nebo doklad o prodeji, ze kterého lze jednoznačně určit model hodinek, který může záruční list nahradit.
  • Opotřebení hodinek způsobené běžným používáním nebo používáním v rozporu s pokyny pro užívání hodinek a péči o ně. Jde zejména o opotřebení skla, pouzdra a náramku nebo řemínku, či o vybití baterie, pokud je v hodinkách použita.
  • Reklamace parametrů a funkcí, které jsou v souladu s parametry a funkcemi uvedenými v návodu k použití.
  • Závady vzniklé v důsledku toho, že hodinky byly opravovány nebo upravovány jinak než autorizovaným servisem výrobce anebo prodejcem.
  • Jiné závady než funkce a přesnosti stroje v období rozšířené záruky poskytnuté prodejcem.
  • Poskytnutím záruky nejsou dotčena práva kupujícího, která se ke koupi věci váží podle zvláštních právních předpisů.

Prodloužená záruka je platná od 20.2.2019

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení