Hodinky Longines Conquest V.H.P.

Hodinky Longines Conquest V.H.P.

Nadčasová elegance hodinek Longines Conquest. Precizní hodinářské řemeslo. A navíc V.H.P. Co to přesně znamená? „Very Hight Precision“. Tedy velmi velká přesnost. Oproti jiným quartzovým strojkům je roční časová odchylka hodinek Longines Conquest V.H.P. sotva pětinová – přibližně 5 vteřin za rok! Na nové kalibry strojků Longines V.H.P. zkrátka jen tak něco nemá! Dokonalá hodinařina za velmi příjemnou cenu. Objevte tradiční svět manufaktury Longines.

Rozumíme času i vám

Pokud si nevíte rady s výběrem, tápete a trochu se ztrácíte, jsme tu my. Rádi vyslechneme vaše přání a představy. Společně vybereme ten pravý model tak, aby zcela vyhovoval vašim prioritám a abyste si každou vteřinu užili na maximum. S výběrem nemusíte spěchat, na vše si uděláme dost času. Vždy se mezi námi najde odborník, připravený zodpovědět jakékoli dotazy ať už k technické či vizuální stránce hodinek. Rádi Vás přivítáme na naší prodejně, popřípadě můžeme vše konzultovat také telefonicky nebo emailem. Nabízíme rovněž možnost domluvit si osobní schůzku na konkrétní den a hodinu.

Čas nezastavíte

A my uděláme vše proto, aby se nezastavily ani vaše hodinky Longines Conquest V.H.P. Proto nabízíme kompletní servis. Záruční i pozáruční. A také dbáme na původ. Proto ke všem hodinkám dostanete garanční kartu výrobce. Čas je sice relativní, ale kvalita ne. Tu zajistí jen autorizovaný prodejce – tedy my.

Všechny švýcarské hodinky mají navíc prodlouženou záruku z dvouleté na pět let. Nic míň si totiž tahle mistrovská díla ani nezaslouží.

Když darujete to nejcennější

Záleží na každém detailu. I na balení. Hodinky Longines Conquest V.H.P dostanete v luxusní dárkové krabičce. Radost tak přijde ještě dřív, než se dárek vůbec rozbalí. A pokud chcete zboží zaslat obdarovávanému přímo? Ozvěte se nám. Balíček pošleme bez faktury. Ať tu radost nezkazíme

875 položek celkem
Nahoru
Další produkty